Rüyada Fatiha Okumak

Rüyada Fatiha Okumak

Rüyada Fatiha okuduğunu gören bireyin yaşamda ayağı hiçbir zaman tökezlemez ya da taşa takılmaz diye tabir edilir. Başka Bir Deyişle rüya sahibi çok üzüleceği, gözyaşlarına boğulacağı ya da kederden can vereceği civarı berbat şeyler yaşamaz bilakis hayatından daima hayırlı ve harika vakalar olabilir. Her zorluğun altından Allah’ın izniyle kalkar, başının en sıkıştığı, en belaya düştüğü anda dahi yaradan kendisine yardım elini uzatır.
Rüyasında Fatiha okuduğunu gören kişi, Allah katında makbul ve sevgili kullardandır diye tabir edilir. Rüya sahibi amaçlı, yaşamda kolaylık, rızıkta bolluk, gönülde huzur, malda ve kazançta bereket manasına gelir.

Rüyada korkup fatiha okumak bir kaç gün içerisinde alınacak müjdeli haber almaya, hoşgörülü orta ihtiyar kimseye, problemlerden arınmış olacağına, duygusal yaşamın iyi olacağına, hayali kurulan bir eşe, yetenekli bir kişiye, toplum hayatında feraha, hayırlı işler gerçekleştireceğine, devlette mertebeye yükseleceğine, düşkünlükten feraha çıkmaya, iyi yarınlara, zahmetsiz elde edilen servete tabir edilir.

Rüyanızda korkup fatiha okumak tabiri aynı zamanda saklanan sırların ortaya çıkmasına, rahatı yitirmeye, üzüntüden kurtulamamaya, sağlığın bozulacağına, mesuliyetten dolayı huzursuz olunacağına, dara düşmeye yorulur.

Farklı düşünen ulemalar şu şekilde yorumlarlar: korkup fatiha okumak başarısızlıktan sonra kavuştuğu mevkiye, zorlanarak ümit ettiği rahata, başarısızlıktan sonra hak ettiği temiz getiriye, zorluklarla boğuşarak özlediği refaha, yardım alarak elde ettiği paraya işarettir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yabancı dizi izle